Get Adobe Flash player
18

 

Raksta (mustura) vadības sistēmas

 

Valco Melton produkcija piedāvā elektronisku vadību vienkāršiem un sarežģitiem līmes rakstiem. Amplitūda stiepjas no kompaktas vad;ibas ar spiedpogām datu ierakstiem līdz uz mikroprocesoru balstītu vadību ar programmēšanu no skārienjutīga ekrāna. Vadības īpatnība ir priekšējā paneļa statusa indikātori ātrai sistēmas kļūmju novēršanai. Integrālā spiediena kontrole nodrošina konsekventu līmes daudzuma izdali. Jaunākās vadības atbalsta saķeršanās nepieļaušanu un līmes raksta inspekciju.

Visas Valco Melton-a speciālsortimenta vadības sistēmas ir konstruētas ar moderniem komponentiem un var tikt viegli integrētas jūsu eksistējošā līmes sistēmā.

Centralizēto skārienjutīga ekrāna vadību raksturo industriālie specifiskie grafiskie simboli, kuri izvada operātoru cauri iekārtas iestatīšanai. Operātori viegli var piekļūt iestādījumiem par kastes dizainu, līmes rakstiem, līmes inspekcijām, tās plūsmas kontrolei un rindai citu sistēmas funkciju vērtībām.

Mūsu vadības ir konstruētas priekš daudzvārstu, sarežģītu līmes rakstu un ar īpašību pielietot vislabākās novatoriskās tehnoloģijas, lai sniegtu jums daudzpusīgu veiktspēju un pastāvīgu uzticamību.