Get Adobe Flash player

Maizes ceptuves iekārtu apkope un serviss

Maizes ceptuves iekārtu apkope un serviss 

Faro serviss piedāvā pilnu maizes un konditorejas izstrādājumu iekārtu apkopi un servisu.

Viens no mērķiem, ko komanda izvirzījusi ir mūsu klientu nepārtraukta darbība. Modernas iekārtas, integrēta pieeja problēmu risināšanā, darbu skaidra organizācija objektā, mūsu zināšanas un pieredze šajā jomā ļauj mums sasniegt kvalitatīvu darbu izpildi par minimālo laiku.

serviceman11-2-large

Līmēšanas sistēmas,apkope un serviss

Faro serviss mērķis ir nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes un vadošām tehnoloģijām.

Valco Melton iekārtu drošība kopā ar  mūsu zināšanām par tirgu ļauj mums, atrast labākos risinājumus mūsu klientu biznesam.

Faro Serviss piedāvā iekārtas karstlīmes izmantošanai, sākot ar portatīvām - mazas jaudas iekārtām - līdz iekārtām, kas tiek uzstādītas uz ražošanas līnijām ar lielu darbības ātrumu un augstu produktivitāti.

Valco Melton iekārtas tiek plaši izmantotas visā pasaulē iekārtu, autotransporta, grāmatu iesiešanas, konteineru, pasta aplokšņu, elektronikas, pārtikas un alkohola, mēbeļu, medicīnas, metālapstrādes, tekstila, iepakojuma, pusvadītāju un dažādās citās ražošanas nozarēs.

Valco Melton ir viens no pasaules vadošajiem ražotājiem precīzās izsmidzināšanas iekārtām, kas paredzētas līmes, hermētiķu un pārklājumu izsmidzināšanai ražošanas procesa gaitā uz visdažādākajiem lietotājam nepieciešamajiem materiāliem un industriālajiem produktiem - līdz ar to palīdzot klientiem sasniegt kvalitatīvus, augsti ražīgus un videi draudzīgus mērķus.

Katram ražošanas procesam tiek pilnībā nokomplektēta sistēma, ņemot vērā produkta un apkārtējās vides nosacījumus. Valco Melton - tā ir pasaulē zināma, profesionāla aprīkojuma kvalitāte un serviss.

Servisa centrs

Faro Serviss uzstāda un apkalpo visas Faro Grupas piedāvājumā esošās iekārtas un ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā korporatīvo klientu pilnu servisa vadību, uzturēšanu un modernizēšanu,nodrošinot vispilnīgāko pakalpojumu klāstu. Visus pakalpojumus ir iespējams piemērot gan klienta esošajām iekārtām, gan jaunām iekārtām.

Mūsu tehniķi veic visu darba veidu montāžas, uzstādīšanas, garantijas un pēc garantijas servisu.

Kvalitatīvais apkalpošanas  dienests - atslēga uz iekārtas ilglaicīgu darbu.  

Mūsu servisa centrā klienti var saņemt kvalificētu profesionāļu konsultācijas saistītos jautājumos. 

Rezerves daļas 

Mēs nodrošināsim: rezerves daļu piegādi un uzstādīšanu, veiksim servisa pasākumus Jūsu ražotnē.