Get Adobe Flash player

FPO plēves

FPO plēves

FPO® materiāls tiek izgatavots no PP (polipropilēna) vai PE (polietilēna) polimēriem, kuriem tiek pievienoti dabīgi minerāļi dažādās tīrības un smalkuma pakāpēs, lai iegūtu materiālu ar teicamiem tehniskajiem rādītājiem un plašu pielietojumu. FPO® materiāls ir pieejams gan kā pildviela, gan gatava plēve.

FPO® ir nekaitīgs apkārtējai videi. Tas ir ūdens necaurlaidīgs un noturīgs pret taukvielām. Mūsdienās FPO® tiek izmantots daudz dažādās industrijās- sākot ar ražošanu un apdruku, līdz pat pārtikas industrijai. Gan pildvielas, gan pati plēve ir EU un FDA apstiprināta saskarei ar pārtikas produktiem.

FPO® plēvei ir papīram līdzīga struktūra, tā ir lieliski piemērota apdrukāšanai, kā arī piemīt papīram līdzīga locījuma atmiņa. Salīdzinot ar tīriem polimēriem- FPO® plēvei ir divas reizes efektīvāka gaismas un ūdens tvaika barjera. Tas nozīmē, ka FPO® plēve spēj aizstāt daudz sarežģītākas laminātu struktūras, kā piemēram- PE/Papīra laminātu. Viena no galvenajām priekšrocībām FPO® plēvei ir tā ka mēreni pildītai plēvei ievērojami uzlabojas izturība pret plīšanu un asu priekšmetu ietekmi.

Ražošana spēj nodrošināt materiālu izgatavošanu līdz 1200mm platumā un 40-200μm biezumā. Standarta FPO® plēves, kuras ir pieejami noliktavā ir izgatavotas no PP vai PE- dažāda biezuma un platuma, kā arī ar vai bez sakausēšanas slāņa un gaismas barjeru.

Pielietojums:

 • Iepakojumam
 • Pašļīmējošās etiķetes, uzlīmes
 • Loksnes palešu un citu virsmu apsegšanai
 • Flowpack iepakojumam
 • Laminēšanai iepakojuma materiālu ražošanā
 • Reklāmas izkārtnēm
 • Tehniskais raksturojums un priekšrocības:
  Lieliska locījuma atmiņa
  Izturīgs pret plīšanu
  Izturība pret asiem priekšmetiem
  Ūdens tvaika barjera
  Gaismas barjera
  Videi draudzīgs iepakojums
  Teicama apdrukas kvalitāte
  Līdzīgs papīram

Pastāvīga cenas stabilitāte, jo nav ietekmes no PE cenu svārstībām
Mono materiāls

                        
                 

                                               FPO film pimgpsh fullsize distr